Jesteś zalogowany jako: Gość serwisu
0,00 PLN
0 szt.
Ilość produktów w koszyku:

Grupy towarowe

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach wpisz swój adres e-mail, wybierz grupy i kliknij OK. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania informacji wpisz tylko swój adres e-mail i kliknij OK.

Wybierz grupę
OK

Okulary Ray-Ban

najlepiej z pewnego źródła, czyli od Autoryzowanego Sprzedawcy.

Okulary ochronne

Ochrona wzroku wpracy
z możliwością montażu
szkieł korekcyjnych.

Kompleksowa ochrona oczu

Soczewki Transitions
i Acclimates w promocyjnych
cenach.

Oprawki z nasadką Clip-On

Oprawki korekcyjne
Solano + nasadka
z polaryzacją

Zanim przyślesz nam swoje okulary

Chętnie wprawimy interesujące Państwa soczewki okularowe do oprawek własnych, jednak nie zawsze będzie to możliwe z technicznego punktu widzenia. Jest to determinowane zarówno dostępnymi średnicami soczewek (najczęściej fi 65 mm dla mocy plusowych, fi 70 dla mocy minusowych), rozstawem źrenic użytkownika okularów, jak i wielkością konkretnych oprawek. W wielu sytuacjach można zastosować inny produkt, jednak już specjalnie zamawiany (w innej średnicy, z innymi powłokami), a przez to w wyższej cenie.

Chcemy uniknąć sytuacji, w których ponosicie Państwo trud i koszt wysyłki oprawek do nas, a później okazuje się, że nie jesteśmy w stanie prawidłowo zamontować (bo zawsze można wprawić jak wyjdzie) wybranych soczewek do danych oprawek. Dodatkowo kwestia innego, droższego produktu, pojawi nam się PRZED wysyłką oprawek do nas, a nie wtedy, gdy mamy już oprawki i informujemy, że trzeba wykonać soczewki droższe.

Dlatego zanim przyślecie Państwo nam swoje okulary do wprawienia zamawianych u nas szkieł:

1. Prosimy o przysłanie mailem dwóch zdjęć, wykonanych nawet telefonem komórkowym, według poniższego przykładu:

2. Podanie w milimetrach (w tym samym mailu) trzech zasadniczych wymiarów oprawek wskazanych na poniższym zdjęciu:

  • szerokości tarczy (szkła)
  • wysokości tarczy (szkła)
  • mostka

3. Podanie rozstawu źrenic, tzw. Pd., czy to sumarycznego, czy osobno dla każdego oka. Rozstaw źrenic sumaryczny będzie najczęściej zawierał się w przedziale 60 - 70 mm. Co nie oznacza, że mniejsze czy większe rozstawy nie są możliwe. Rozstaw wyrażony liczbą nieparzystą jest jak najbardziej właściwy i akceptowany.

Po tak dokonanej weryfikacji oprawek i rozstawu źrenic, jesteśmy w stanie na 99% określić, czy dane soczewki okularowe można prawidłowo wprawić do Państwa oprawek. Zastrzegamy możliwość nie podjęcia się wstawienia soczewek do danych oprawek pomimo pozytywnej weryfikacji powyższych parametrów. Powodem może być:

  • zbytnia rozbieżność między wymiarami oprawek podanymi przez Klienta, a rzeczywistymi. W takim przypadku możemy zaproponować zamówienie soczewek recepturowych. Klient w żaden sposób nie jest zobligowany do akceptacji przedstawionej propozycji;
  • wysokie ryzyko uszkodzenia oprawek wynikające z ich zużycia, nadwerężenia materiału, lutu, itp.

W przypadku naszej odmowy wstawienia soczewek do oprawek klienta (niezależnie od powodu) zwracamy klientowi oprawki/okulary na nasz koszt, pocztą, paczką zwykłą. Zwracamy oprawki/okulary na nasz koszt tylko klientom, którzy PRZED przysłaniem oprawek/okularów do nas, dokonali ich wersyfikacji według zasad opisanych w pkt. 1., 2. i 3. Przysłane do nas oprawki BEZ weryfikacji będą odsyłane do klientów na ich koszt - za pobraniem.

Aby przysłać nam swoje oprawki/okulary (po powyżej opisanej weryfikacji) prosimy:

  • dokonać zakupu w sklepie wybranego produktu;
  • przy podawaniu swoich danych do wysyłki, wpisać w polu UWAGI informację o fakcie wysyłania własnych oprawek/okularów i wcześniejszych ustaleniach dokonanych z nami mailowo;
  • zapakować oprawki/okulary wraz z wydrukiem wiadomości e-mail, w której dokonaliśmy ich weryfikacji, do kartonika. Wybór spedytora pozostawiamy klientowi.

UWAGA - prosimy o nieprzysyłanie oprawek/ okularów kupionych jako gotowe do czytania. Najczęściej nie ma możliwości wymiany soczewek w tych oprawkach!

Szybki kontakt

E-mail: sklep@optykwnecie.pl
Gadu-gadu: gg 28806419
Skype: skype optykwnecie
Copyrights by Optykwnecie
AptusShop.pl program sklepu